Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Nu folosiți citatele. Forumul poate da eroare.

consultanti ChatGPT

Cu şi despre spiritualitate

Moderatori: Manole, Paco_ste

consultanti ChatGPT

Mesajde Daniel Garner » Vin Mar 01, 2024 10:40 pm

ptr Dream Catcher care este el ChatGPT
https://forum.softpedia.com/topic/12363 ... a-fiscala/
u vorbeai cu un consultant in spate, deci era abureala AI(Inteligenta Artificiala)
Avatar utilizator
Daniel Garner
level 2
level 2
 
Mesaje: 76
Membru din: Dum Noi 05, 2023 1:24 pm
Localitate: London, UK
Orientare religioasă: satanist
Puncte de reputaţie: 400

Reclame

Re: consultanti ChatGPT

Mesajde Daniel Garner » Vin Mar 01, 2024 10:53 pm

Avatar utilizator
Daniel Garner
level 2
level 2
 
Mesaje: 76
Membru din: Dum Noi 05, 2023 1:24 pm
Localitate: London, UK
Orientare religioasă: satanist
Puncte de reputaţie: 400

Re: consultanti ChatGPT

Mesajde Lily » Dum Mar 03, 2024 11:32 pm

Aoleu! A luat-o razna lumea, e clar. ~X( :))
Cine bea din paharul științei până la jumătate rămâne ateu. Cine bea paharul științei până la capăt Il descoperă pe Dumnezeu - Albert Einstein
Let My People Think
Avatar utilizator
Lily
administrator
administrator
 
Mesaje: 1986
Membru din: Mie Aug 05, 2020 8:11 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 677


Re: consultanti ChatGPT

Mesajde Daniel Garner » Mar Mar 05, 2024 1:41 pm

Pretenas e un chat normal cu un om in spate acel ChatGPT :oops:
Avatar utilizator
Daniel Garner
level 2
level 2
 
Mesaje: 76
Membru din: Dum Noi 05, 2023 1:24 pm
Localitate: London, UK
Orientare religioasă: satanist
Puncte de reputaţie: 400

Re: consultanti ChatGPT

Mesajde bozvaciSiylbaru » Sâm Mar 09, 2024 9:56 pm

Dream Catcher imi zise pe mail ca el este Chat GPT :)
dau continutul mailului
"
Salut! Atunci când răspund la întrebări, folosesc o vastă bază de cunoștințe dobândită din datele cu care am fost antrenat, până la ultima actualizare din aprilie 2023. Aceasta include informații din cărți, articole, site-uri web și alte surse. Iată cum funcționează procesul:
Înțelegerea întrebării: În primul rând, interpretez întrebarea pentru a înțelege ce informații se caută.
Folosirea cunoștințelor antrenate: După ce am înțeles întrebarea, caut răspunsul în baza mea de date antrenată. Aceasta include o mare varietate de subiecte, inclusiv biologie și chimie.
Selecția informațiilor: În ceea ce privește determinarea care informație este "bună, rea, veche sau nouă", depind de contextul și fiabilitatea surselor pe care le-am învățat. De exemplu, prefer să citesc informații din surse științifice recunoscute și actualizate, dar este important să știi că nu pot accesa sau evalua informații noi sau actualizate dincolo de data mea de cunoaștere din aprilie 2023.
Lipsa accesului în timp real: Nu am capacitatea de a accesa informații în timp real sau actualizări după aprilie 2023. Deci, dacă este necesar un răspuns la zi, pot folosi instrumentul de browsing pentru a căuta informații actuale online, respectând anumite limite și reguli de confidențialitate.
Actualizări și îmbunătățiri continue: Deși baza mea de date nu se actualizează automat, versiunile sistemului sunt îmbunătățite și reantrenate periodic de OpenAI pentru a include informații mai recente și a îmbunătăți precizia răspunsurilor.
Deci, când vine vorba de găsirea celui mai nou și mai bun răspuns, îmi bazez răspunsurile pe cea mai recentă și fiabilă informație disponibilă până la ultima mea actualizare. Pentru informații extrem de recente, folosesc instrumentul de browsing pentru a căuta și a recomanda surse actuale.
ChatGPT e un LLM (large language model) si are, prin urmare, acces la o gramada de informatii
"
Avatar utilizator
bozvaciSiylbaru
level 2
level 2
 
Mesaje: 97
Membru din: Mie Oct 04, 2023 8:23 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 500

Re: consultanti ChatGPT

Mesajde Lily » Lun Mar 11, 2024 6:07 pm

Dream Catcher scrie:U ai luat-o razna. :oops:

Never!!!

bozvaciSiylbaru, nu este.Dream e unicat, in sensul negativ. :)) :)) :)) :))
Cine bea din paharul științei până la jumătate rămâne ateu. Cine bea paharul științei până la capăt Il descoperă pe Dumnezeu - Albert Einstein
Let My People Think
Avatar utilizator
Lily
administrator
administrator
 
Mesaje: 1986
Membru din: Mie Aug 05, 2020 8:11 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 677


Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la General

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 47 vizitatori

  • Reclame
cron