Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Nu folosiți citatele. Forumul poate da eroare.

Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele pușcă

Atei versus credincioşi

Moderatori: Manole, Paco_ste


Reclame

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde bozvaciSiylbaru » Dum Apr 21, 2024 3:16 pm

E dement ăla din clip, cum adică femeile violate sa facă pușcărie?
Avatar utilizator
bozvaciSiylbaru
level 2
level 2
 
Mesaje: 97
Membru din: Mie Oct 04, 2023 8:23 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 500

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde Lily » Dum Apr 21, 2024 8:17 pm

Da, e dement.
Adică are un pic de dreptate, dar explică atât de stupid incât pare fugit cu oile.
In realitate, femeile nu ar trebui să ispitească, ar trebui să umble modest, fără să se expună. Asta nu inseamnă să meargă in sac, dar nu cu toate mațele pe afară.
Cine bea din paharul științei până la jumătate rămâne ateu. Cine bea paharul științei până la capăt Il descoperă pe Dumnezeu - Albert Einstein
Let My People Think
Avatar utilizator
Lily
administrator
administrator
 
Mesaje: 1980
Membru din: Mie Aug 05, 2020 8:11 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 677

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde bozvaciSiylbaru » Dum Apr 21, 2024 11:07 pm

Am o colega de serviciu de 50 ani,a fost manipulata de homalau șef,cică să nu vorbească biata femeie cu mine la munca, boul bulangiu stătea sa ne urmărească pe camere, se ducea cu patroana ca să o certe, îi băgase lu aia numai tâmpenii in cap,cică eu as vrea sa mă culc cu ea ,că vreau sa ies cu ea la întâlniri, și alte tâmpenii.
Mi-a zis femeia ce a pățit, am convenit să vorbim la telefon după serviciu noaptea sau pe WhatsApp mesaje.
Era femeia speriata rău, îmi zicea că bărbatul ei e nebun și că o bate acasă, are un copil de 10 ani,ea s-a căsătorit la 40 ani, până atunci era virgina.
Dezavantajul este că femeia locuiește fix pe scara unde lucram, și profită de ea, o cheama la suplimentare.
O omoară,nu altceva.
Ieri de la stres mare și oboseala i se făcuse rău, am dus-o eu in alta camera sa se odihnească și i-am dat pauza că sa își revina.
Ea nu doarme noaptea,sta la job până la 12-1 noaptea sa muncească,ore neplătite.
Scoala bietul copil de 10 ani să îl spele,sa facă lecții cu el,sa îi dea să mănânce pe la 1 noaptea, și dimineața la 7 îl duce la școală ~X( :oops:
Io bănuiesc că este necăsătorită,divorțată dar au scornit minciuna șeful homosexual,îi era tare frica la diliu că m-aș da la femeia turco-tătară din Tulcea.Are facultate de contabilitate,făcută la Constanța la învățamant la distanță cu taxă, făcea naveta la cursuri cu maxim taxi Tulcea -Constanta, ea lucra atunci, a lucrat și la resurse umane.
A îndobitocito aici,e de 2 ani.
Îi este frica stai sa vezi,cică să nu spun la colegi că vorbește ea cu mine că o omoară șefii aia 2. I-am zis că nu spun nimic la nimeni,am fermoar la gura.
A făcut-o șefa peste mine și peste un handicapat mintal de 22 ani, care o hărțuiește verbal jegul, e homosexual că șeful și mi-a zis colega mea aseară că îl ține că șeful se culca cu el :oops: ,cică a vrut să îl dea afara(nu venea la program, vorbește lucruri urâte la serviciu, fumează in camera).
S-a mutat puțoiul lepra de pe alta tura,nu vrea să facă nimic la serviciu,sta pe telefon și ne ia la mișto face caterinca de femeia aceea și de mine, îi zicea boul ei cum că este foarte ciudata.
A intrat odată peste femeie în toaleta și ce crezi, vroia sa pună băiețașul pula pe ea alaltăieri.
Țipase femeia ca in gura de șarpe, m-am dus repede să îl scot afara in pumni de acolo și i-am dat picioare.
Pe ea am pus-o sa îl sune pe șeful homosexual sa îi zică ce a făcut idiotul ăla. Și l-a dat la telefon și l-a certat șeful cică, dar nu cred.
Avatar utilizator
bozvaciSiylbaru
level 2
level 2
 
Mesaje: 97
Membru din: Mie Oct 04, 2023 8:23 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 500

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde Dream Catcher » Lun Apr 22, 2024 1:21 pm

E demn de o telenovelă, ce povestești u bro'.
Da, e dement.
Adică are un pic de dreptate, dar explică atât de stupid incât pare fugit cu oile.
In realitate, femeile nu ar trebui să ispitească, ar trebui să umble modest, fără să se expună. Asta nu inseamnă să meargă in sac, dar nu cu toate mațele pe afară.

Atunci, de ce se mai zice "sexul frumos"? :roll:
Avatar utilizator
Dream Catcher
administrator
administrator
 
Mesaje: 3074
Membru din: Mar Noi 13, 2018 1:53 pm
Localitate: Constanţa
Orientare religioasă: ateu
Puncte de reputaţie: 882

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde Lily » Dum Apr 28, 2024 3:42 pm

Pare ciudat rău. E măritată, dar soțul e rău (nebun, o bate), dar nu se desparte de el. Plus de asta dacă eu aș avea soț și ăla stă noaptea pe WP cu o tipă de la muncă... cred că m-ai vedea la știrile de la ora 17.
Intuiția mea feminină imi spune că e cam curviștină, adică nu văd cum și-ar permite puștanul să intre peste ea și să nu se aștepte să fie măcelărit. Ceva dă cu virgulă. Chestia asta cu soțul e rău și mă bate... e veche ca treaba cu da, sunt insurat, dar urmează să divorțez. :)) :)) :)) Sunt cazuri, dar dacă nu văd ochi vineți, am indoieli, mai ales dacă stai la povești noaptea cu colegi de muncă. Imi miroase a curvăsăraie. O femeie știe să traseze limite.
Nici nu mai vorbesc de toate aspectele legale privind neplata orelor suplimentare, ceea ce este absolut ilegal și hărțuirea sexuală la locul de muncă. Aici sunt chestii legale care ar băga firma in rahat până in dinți. Se caută angajați peste tot, femeia poate găsi alt loc de muncă, dacă chiar sunt probleme aici, dar imi pute situația. Știe ea că puștanul e homosexual și se culcă cu șeful, pute rău treaba.
Cine bea din paharul științei până la jumătate rămâne ateu. Cine bea paharul științei până la capăt Il descoperă pe Dumnezeu - Albert Einstein
Let My People Think
Avatar utilizator
Lily
administrator
administrator
 
Mesaje: 1980
Membru din: Mie Aug 05, 2020 8:11 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 677

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde Paco_ste » Joi Mai 02, 2024 9:36 am

@bozvaciSiylbaru : E dement ăla din clip, cum adică femeile violate sa facă pușcărie?

Ca sa le mai potoleasca libertatea de a mai umbla "despuiate".
Findca unele au in cap ceva, sa se faca ca au fost violate, in realitate le place sa traiasca periculos.

Intr-o noapte m-am intors tarziu , dupa ora 12 noaptea . Ce sa vezi , era una in fusta foarte scurta pe la ora aia.
Apoi dragule, aia care umbla asa singura noaptea, nu cred ca a plecat sa culeaga flori.
Paco_ste
moderator
moderator
 
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Ian 23, 2020 6:26 pm
Orientare religioasă: creştin
Puncte de reputaţie: 1156

Re: Preot ortodox: Fetele frumoase violate, să facă și ele p

Mesajde Dream Catcher » Vin Mai 03, 2024 1:49 pm

Fir-ar a dracu, aia cu fusta ei scurtă! X(
Ne bagă în boală...
Avatar utilizator
Dream Catcher
administrator
administrator
 
Mesaje: 3074
Membru din: Mar Noi 13, 2018 1:53 pm
Localitate: Constanţa
Orientare religioasă: ateu
Puncte de reputaţie: 882

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la Polemici

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori

  • Reclame
cron