Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Inchirieri masini la tarife atractive

Despre orice (în afară de religie)

Moderatori: Paco_ste, Opincariu Ana Maria

Inchirieri masini la tarife atractive

Mesajde paraschivrazvan25 » Lun Apr 05, 2021 11:19 am

Daca masina ta personala are probleme si ai nevoie pentru cateva zile de un autoturism cu care sa te deplasezi noi iti punem la dispozitie in capitala si in aeroportul din Otopeni servicii premium de rent a car bucuresti cu masini noi si foarte bine echipate si intretinute. De asemenea daca ai nevoie de servicii de transfer iti punem la dispozitie si oferte de inchirieri auto cu sofer. Avem o flota de peste 30 de masini de la gama de lux si pana la masini din gama economica in functie de cerintele fiecarui client. Daca vrei o masina pentru cateva zile sau pentru o perioada mai lunga de timp la noi o sa gasest intotdeauna cea mai buna solutie la un pret accesibil si care se poate negocia daca perioada de inchiriere este una mai lunga, pentru detalii si rezervari dar si pentru conditile impuse pentru servciul de rent a car Bucurestri intra pe http://www.rent-a-car-otopeni.ro
paraschivrazvan25
level 0
level 0

Orientare religioasă: agnostic
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Inchirieri masini la tarife atractive

Mesajde Dream Catcher » Vin Apr 09, 2021 3:09 am

Nu mai face spam aiurea.
Te rog!
Dacă un om are nevoie de religie pentru a fi mai bun, atunci acel om nu e bun. E doar un cîine dresat (CHAGDUD TULKU, 1930–2002)
Dream Catcher
administrator
administrator

Orientare religioasă: ateu
Puncte de reputaţie: 399

Înapoi la Off Topic